Redovna autobuska linija za Švajcarsku

Objavio: admin • 3 years ago • objavljeno u kategoriji: Prevoz

Redovna autobuska linija za Švajcarsku

 

 

 

 

Polasci iz Srbije svakog utorka i subote, polasci iz Švajcarske svakog utorka i petka

 

Renomirana kompanija koja raspolaže moderno opremljenim autobusima poslednje generacije, nudi usluge prevoza iz Srbije do vodećih gradova Švajcarske. Predviđena odredišta do kojih možete rezervisati Vašu autobusku kartu su: Bern, Cirih, St Gallen, Laussane… 

Polazak autobusa iz Beograda za Cirih, Bern, St Gallen…

 

12

 

Red voznje:

 

Polasci iz Srbije:

utorkom i subotom

12:30 h Kraljevo, Autobuska stanica – peron 22
13:10 h Vrnjačka Banja, Autobuska stanica – peron 22
13:30 h Trstenik, Autobuska stanica
13:45 h Stopanja, Autobuska stanica
14:15 h Kruševac, Autobuska stanica
14:40 h Ćićevac, Autobuska stanica
15:00 h Paraćin, Autobuska stanica
15:30 h Ćuprija, Autobuska stanica
15:50 h Jagodina, Autobuska stanica
16:30 h Markovac, Motel Stari Hrast
17:45 h Beograd, Autobuska stanica “BAS” – peron 40
17:45 h Novi Sad, (Putovanje preko Italije)
19:15 h

Novi Sad, Autobuska stanica – peron 4

 

 

 

 

Polasci iz Švajcarske:
utorkom i petkom
13:30 h Genf, Place Dorcière
15:00 h Lausanne, Parking Veledrom
16:15 h Bern, Neufeld
16:00 h Basel, Gartenstrasse 1
18:00 h Luzern
20:30 h Lugano
17:00 h Zürich, Autobuska stanica Sihlquai
18:15 h St. Gallen, Autobuska stanica Poststrasse 25/28

 

 

Cenovnik:

 

 

Relacija prevoza

iz svih mesta u CH

Odrasli Penzioneri
Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN
OW RT OW RT OW RT OW RT
Novi Sad 100,00 180,00 11.000,00 19.800,00 80,00 130,00 8.800,00 14.300,00
Beograd 100,00 180,00 11.000,00 19.800,00 80,00 130,00 8.800,00 14.300,00
Markovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Jagodina 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Ćuprija 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Paraćin 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Ćićevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Kruševac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Stopanja 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Vrnjačka Banja 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Kraljevo 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Mladenovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Topola 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Kragujevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Mrčajevci 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Relacija prevoza

iz svih mesta u CH

Odrasli Penzioneri
Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN
OW RT OW RT OW RT OW RT
Čačak 140,00 230,00 15.400,00 25.300,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00
Užice, Požega 150,00 250,00 16.500,00 27.500,00 130,00 200,00 14.300,00 22.000,00
Aleksinac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Nis 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Prokuplje 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Aleksandrovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Boljevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Zaječar 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Negotin 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Bor 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Svilajnac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Despotovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Požarevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Petrovac na
Mlavi
120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00

 

 

 

Cenovnik:

 

 

 

Relacija prevoza

iz svih mesta u CH

Studenti do 26 godina 
Djaci od 12-16 godina
Deca od 2-12 godina
Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN
OW RT OW RT OW RT OW RT
Novi Sad 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 60,00 100,00 6.600,00 11.000,00
Beograd 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 60,00 100,00 6.600,00 11.000,00
Markovac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Jagodina 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Ćuprija 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Paraćin 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Ćićevac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Kruševac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Stopanja 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Vrnjačka Banja 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Kraljevo 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Mladenovac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Topola 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Kragujevac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Mrčajevci 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Relacija prevoza

iz svih mesta u CH

Studenti do 26 godina 
Djaci od 12-16 godina
Deca od 2-12 godina
Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN
OW RT OW RT OW RT OW RT
Čačak 140,00 200,00 15.400,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Užice, Požega 150,00 230,00 16.500,00 25.300,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00
Aleksinac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Nis 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Prokuplje 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Aleksandrovac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Boljevac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Zaječar 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Negotin 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Bor 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Svilajnac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Despotovac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Požarevac 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Petrovac na
Mlavi
120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00