Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Redovna autobuska linija za Švajcarsku

Objavio: admin, u kategoriji: Prevoz

Redovna autobuska linija za Švajcarsku

 

 

 

 

Polasci iz Srbije svakog utorka, srede, petka i subote,

Polasci iz Švajcarske svakog utorka, četvrtaka, petka i subote

 

Renomirana kompanija koja raspolaže moderno opremljenim autobusima poslednje generacije, nudi usluge prevoza iz Srbije do vodećih gradova Švajcarske. Predviđena odredišta do kojih možete rezervisati Vašu autobusku kartu su: Bern, Cirih, St Gallen, Laussane… 

Polazak autobusa iz Beograda za Cirih, Bern, St Gallen…

 

12

 

Red voznje:

 

Polasci iz Srbije:
utorkom, sredom, petkom i subotom
13:30 h Vrnjačka Banja, Autobuska stanica
13:30 h Trstenik, Autobuska stanica
13:45 h Stopanja, Autobuska stanica
14:15 h Kruševac, Autobuska stanica
14:40 h Ćićevac, Autobuska stanica
15:00 h Paraćin, Autobuska stanica
15:30 h Ćuprija, Autobuska stanica
15:45 h Jagodina, Autobuska stanica
16:15 h Markovac, Motel Stari Hrast
17:45 h Beograd, Autobuska stanica “BAS”
19:45 h Novi Sad, Autobuska stanica
20:30 h Subotica, Autobuska stanica
*Iz Subotice polasci samo utorkom i subotom.

 

 

 

 

Polasci iz Švajcarske:
utorkom, četvrtkom, petkom i subotom
15:00 h Lausanne, Veledrom Bleserete
16:15 h Bern, Neuenfeld Bus Terminal 
18:00 h Luzern, Neuen benzinska pumpa
20:00 h Bellinzona, Mövanpick benzinska pumpa
20:30 h Lugano, gradsko stajalište Noranko
16:00 h Basel, Meret-Oppenheim Strasse
17:00 h Zürich, Bahnhof Sihlquai
18:00 h St. Gallen, Lagerstrasse broj 1

 

 

Cenovnik možete pogledati ovde