Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Redovna autobuska linija za Švajcarsku

Objavio: admin, u kategoriji: Prevoz

Redovna autobuska linija za Švajcarsku

 

 

 

 

Polasci iz Srbije svakog utorka, srede, petka i subote,

Polasci iz Švajcarske svakog utorka, četvrtaka, petka i subote

 

Renomirana kompanija koja raspolaže moderno opremljenim autobusima poslednje generacije, nudi usluge prevoza iz Srbije do vodećih gradova Švajcarske. Predviđena odredišta do kojih možete rezervisati Vašu autobusku kartu su: Bern, Cirih, St Gallen, Laussane… 

Polazak autobusa iz Beograda za Cirih, Bern, St Gallen…

 

12

 

Red voznje:

 

Polasci iz Srbije:
utorkom, sredom, petkom i subotom
13:30 h Vrnjačka Banja, Autobuska stanica
13:30 h Trstenik, Autobuska stanica
13:45 h Stopanja, Autobuska stanica
14:15 h Kruševac, Autobuska stanica
14:40 h Ćićevac, Autobuska stanica
15:00 h Paraćin, Autobuska stanica
15:30 h Ćuprija, Autobuska stanica
15:45 h Jagodina, Autobuska stanica
16:15 h Markovac, Motel Stari Hrast
17:45 h Beograd, Autobuska stanica “BAS”
19:45 h Novi Sad, Autobuska stanica
20:30 h Subotica, Autobuska stanica
*Iz Subotice polasci samo utorkom i subotom.

 

 

 

 

Polasci iz Švajcarske:
utorkom, četvrtkom, petkom i subotom
15:00 h Lausanne, Veledrom Bleserete
16:15 h Bern, Neuenfeld Bus Terminal 
18:00 h Luzern, Neuen benzinska pumpa
20:00 h Bellinzona, Mövanpick benzinska pumpa
20:30 h Lugano, gradsko stajalište Noranko
16:00 h Basel, Meret-Oppenheim Strasse
17:00 h Zürich, Bahnhof Sihlquai
18:00 h St. Gallen, Lagerstrasse broj 1

 

 

Cenovnik:

 

 

Relacija prevoza

iz svih mesta u CH

Odrasli Penzioneri
Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN
  OW RT OW RT OW RT OW RT
Subotica 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000 15.000
Novi Sad 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000 15.000
Beograd 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Markovac 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Jagodina 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Ćuprija 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Paraćin 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Ćićevac 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Kruševac 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Trstenik 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Stopanja 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Vrnjačka Banja 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Ražanj 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Aleksinac 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Niš 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Doljevac 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Leskovac 120 210 12.000 21.000 110 160 11.000 16.000
Predejane 120 210 12.000 21.000 110 160 11.000 16.000
Vladičin Han 120 210 12.000 21.000 110 160 11.000 16.000
Vranje 120 210 12.000 21.000 110 160 11.000 16.000
Čačak 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Mrčajevci 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Kragujevac 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Topola 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Mladenovac 110 200 11.000 20.000 100 150 10.000  15.000
Boljevac, Zaječar, Negotin 120 210 12.000 21.000 110 160 11.000 16.000

 

 

 

Cenovnik:

 

 

 

Relacija prevoza

iz svih mesta u CH

Studenti do 26 godina 
Djaci od 12-18 godina
Deca od 2-12 godina
Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN
  OW RT OW RT OW RT OW RT
Subotica 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Novi Sad 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Beograd 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Markovac 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Jagodina 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Ćuprija 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Paraćin 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Ćićevac 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Kruševac 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Trstenik 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Stopanja 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Vrnjačka Banja 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Ražanj 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Aleksinac 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Niš 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Doljevac 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Leskovac 110 180 11.000 18.000 90 140 9.000 14.000
Predejane 110 180 11.000 18.000 90 140 9.000 14.000
Vladičin Han 110 180 11.000 18.000 90 140 9.000 14.000
Vranje 110 180 11.000 18.000 90 140 9.000 14.000
Čačak 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Mrčajevci 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Kragujevac 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Topola 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Mladenovac 100 170 10.000 17.000 80 130 8.000 13.000
Boljevac, Zaječar, Negotin 110 180 11.000 18.000 90 140 9.000 14.000